| xBoyka a întrebat:

Am un Sony xperia e si sunt pe Vodafone cum fac sa i-mi activez netul pe mb?

2 răspunsuri:
| ChidoriKing a răspuns:

Normal,Vodafone ar trebui sa iti trimita un mesaj de configurare, unde iti cere sa alegi dintre internet sau mms. Daca a venit si ai dat pe internet trebuie sa restartezi telefonul si ar trebui sa mearga. Daca nu a venit mesajul mai asteapta.

| ReusxD a răspuns:

Trebuie sa ti trimita un mesaj de confirmare si dupa il activezi, iti va cere sa alegi internet sau mss, si gata.