| Mara2002 a întrebat:

Am un Sony xperia z3 compact rezistent la apa. Mi-am spart touchscreenul si l-am schimbat tot cu unul original.dar nu stiu daca inca e waterproof.Stie cineva daca isi pierde aceasta functie după ce ii schimbi display si touch?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Daca cei care ti-au schimbat display-ul au facut o treaba buna, telefonul inca este waterproof, daca cei care ti-au schimbat display-ul. nu l-au montat bine, nu prea mai e waterproof.

2 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Depinde de cat de bine au lucrat rspectivii

| Mara2002 explică:

Pei si de unde stiu daca l au montat binelaughing)