| eaespeşăl a întrebat:

Am un telefon Alcatel Ot 799 si cand incerc sa-l conectez la pc prin cablu de date imi arata ca pot sa-l folosesc ca webcam, pot sa-l incarc si imi mai apar 2 variante mass storage so COM port dar nu se conecteaza la pc straight face... ajutati-ma pls love struck [funta]

1 răspuns:
| Dragos_Eddy_1988 a răspuns:

E stricat cablul, sau nu sti sa umbli pe el, du-te la Or**ge, Vo**fone ce ai tu si spune-le sa iti verifice cablul si daca zic ca e ok roaga-i sa iti arate cum s ail folosesti! Sper ca te-am ajutat, PLS funda!