| Mentosanee a întrebat:

Buna TPU am un telefon Alcatel OT-710, cand vreau sa scot pozele imi apare:
- Mass storage
- webcam
-COM port
Dau pe prima si imi apare "DONE ", si gata intru in fisierul de poze nu pot face nimic ....de aici ma blochez
Va rog sa ma ajutati.Va multumesc anticipat!(daca se poate explicati in detaliu )
Dau funda.

1 răspuns:
| Tagaso a răspuns:

Ai instalat driverul pentru telefon? Uită-te în control panel la manager dispozitive. Dacă nu ai descarci Alcatel Pc Suite, instalezi programul, conectezi cablul de date dai pe sincronizare după care import imagini și fișiere.