| xxDaNnYxx a întrebat:

Am un LG P690, am program-ul LG PC suite... si imi mergea cu cablu de date sa ma conectez la PC, dar de ceva timp mi se conecteaza dar nu mai deschide folderele si arata ca sunt shortcut-uri.Ma ajutati si pe mine?

Răspuns Câştigător
| michael5813 a răspuns:

In tra in meniul telefonului la stocari si selecteaza stocare in masa! probabil te-ai jucat la tel si fara sa-ti dai seama ai modificat setarile de stocare! cel mai simplu, te sfatuiesc sa-ti cumperi un cititor de card pe care il introduci in port usb si pui sau iei de pe card orice doresti fara sa mai fie nevoie de instalare devis sau altceva! ba mai mult transferul de date se face rapid nu ca prin cablu! bafta!