| Viorel_Gherasim_1997 a întrebat:

Am un telefon Allview a4 duo care ma scoate din minti.Cand vreau sa descarc un joc sa u sa fac o actualizare mi se descarca pe memoria telefonului.Cum pot aa fac sa mi se descarce pe card?

2 răspunsuri:
| coco1molly a răspuns:

Intra in setari, putin mai jos va fi o categorie "Dispozitiv", iar sub "buton intrerupere" se afla "memorie" intra in ea, iar prima chestie este "locatie preferata de instalare". Da-i pe ea si alege unde vrei sa intaleze aplicatiile.

| Viorel_Gherasim_1997 explică:

Nu am "locatie preferata de instalre in memorie"? ce fac?