| NakaTaka a întrebat:

Am un telefon cu android 2.2.2, dar problema e ca merge destul de greu, chiar foarte greu incat se blocheaza. Recent am dat un reset, dar fara rezultat.Desi nu am NICIO aplicatie, nu il pot face sa mearga calumea. Funda+vot!

3 răspunsuri:
| NakaTaka explică:

Si inca ceva, am incercat cu Advanced Task Killer, si tot la fel de greu.

| alexalexx98 a răspuns:

Depinde si cat de vehi e telefonul. nu prea ai ce sa faci tu personal, mergi la un service gsm si poate iti rezolva ei problema sau daca mai e in garantie mergi cu el la garantie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea sunt mizerii, se mișcă groaznic. Am și eu colegi cu android ca al tău, trebuie să aștepți 2-3 secunde până schimbi meniul happy.