| ACEofCARDS4 a întrebat:

Am o problema destul de serioasa la telefon.Am laut de pe google play o aplicatie pe nume phone battery.De cand am luat aceasta aplicatie dupa ce deschid telefonul imi apare un "loading..." si mi se inchide telefonul automat.(telefonul este Android-versiunea 2.2.2).Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Telefonul iti este rootat? daca nu incearca niste comenzi de genul ti volumul - si ti apasat pe butonul de pornire intri in meniu si de acol il resetezi fiecare model de telefon are combinatia lui intre butoane cauta pe internet combinatia si reseteazal bafta big grin

| AlicefromWonderland15 a răspuns:

Sa il duci la reparat

| CatLover13 a răspuns:

Sterge aplicatia. Sau restart-eazal. Du-l la reparat. Instaleaza-ti antivirus