| Playgames_Seehowone_Moldovan_1995 a întrebat:

am o problemă telefon(e android 4.1.2) merge destul de greu, atunci cînd apăs butonul acasă aplicațiile apar în vreo 10 secunde, Ce pot face ca el să meargă mai repede?

1 răspuns:
| robandu99 a răspuns:

Salut.cel mai simplu e sa faci o resetare generala..merge greu de obicei de la virusi..salveaza datele dorite. apoi mergi la setari-copie de rezerva si resetare-si dai resetarea configurarii din fabrica. dupa ce se porneste.(dureaza cam ceva -vreo 10 minute) incepi totul de la inceput..vezi daca merge bine acum, ..baftawinking