| Spalatelu_Amalia_ a întrebat:

Am un telefon Gigaset fix și apare pe ecran Înregistrare. Nu știu cum sa procedez sa dispară înregistrare ca să pot sa dau și sa primesc apeluri.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acel telefon gigaset functioneaza numai pe romtelecom (daca o mai exista ) sau pe Digi dar pe numar fix nu il poti folosii ca si un telefon mobil, deci este inutil. Vinde l pe Olx la un pret modic il va lua cineva.

Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa conectezi linia telefonica la suportul telefonului.
Pui telefonul in suport, sa se incarce (3-4 ore).
Citesti brosura telefonului pentru pasii de "inregistrare" (conectare telefon la suport si linia telefonica).