| kynleiii a întrebat:

Am un telefon Lg optimus l3 e400. Am uitat parola de la contul google si nu mai merge sa intru pe nimic fara parola aceea. Cum as putea iesi din cont?

3 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Nu stiu exact telefonul, dar banuiesc ca trebuie sa mergi in Setari, conexiuni, conturi, si sa iti dai logout!

| horia2012 a răspuns:

Fa un "hard reset" sau un "factory reset" la telefon. Salvezi pentru ca se sterge tot din memoria telefonului.
La "factory reset" nu se sterge nimic de pe card.
http://www.hard-reset.com/lg-optimus-l3-e400-hard-reset.html

| alinush21 a răspuns:

Dai o resetare generalahappy