| BiBi2000 a întrebat:

Am un telefon LG Optimus L5 II si chiar daca am wi-fi-ul activat si sunt conectata la o retea mie tot imi consuma din MB...ce trebuie sa fac ca sa nu se mai intample asta?(vreau un raspuns explicit)

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Dezactiveaza datele mobile. Intra in setari, cauti retele de mobile. O sa-ti apara trafic date prin retele mobile si debifezi aceasta optiune. Si cand vrei sa-ti reactivezi internetul de pe cartela activezi iar datele. Sper ca te-am ajutat.