| Chrysstian a întrebat:

Daca am avut net-ul activat pe telefon fara sa ma uit la el se consuma? Raspuns urgent

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu are ce consuma.Te uiţi nu te uiţi abonamentu-l plăteşti.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Nu, daca esti pe 3G-ul tau si aplicatiile tale ti se updateaza doar pe Wi-Fi, atunci nu trebuie sa iti fie frica. S-ar putea sa iti consume unele aplicatii, dar... mie, de exemplu, nu imi consuma mai mult de 100KB/zi!

| mickidutza a răspuns:

Pai daca ai credit si ai mb...da, se consuma... daca ai wi-fi nu se consuma nimic, decat baterielaughing

| Chrysstian explică (pentru mickidutza):

Chiar daca e wi-fi-ul activat sau dezactivat

| mickidutza a răspuns:

Nu se consuma nimic. stai linistitlaughing

| 3my098 a răspuns:

Dacă te referi la faptul că l-ai lăsat uitat deschis pe internet și nu te-ai uitat la el, da se consumă.
Oricum depinde pe ce l-ai lăsat eu la telefon la messenger dacă nu umblu pe el mai mult de 5 minute se inchide automat casă nu consume MB

| TheBlackEmo a răspuns:

Nu! Nu se consuma decat daca intri stai linistit!

| Chrysstian explică:

Am avut activata reteaua, dar pe net n-am stat

| 3my098 a răspuns (pentru Chrysstian):

Atunci nu se consumă

| GeogiiMwa a răspuns:

See consuma din cauzaa reclameloor daca ai crediiit si mb but daca ai wi-fi nu se concuma altceva in afara de baterie care se mai repede puppy dog eyes laughing))

| Dragosh97 a răspuns:

Da se consuma, dar mai putini MB.

| Superstar2012 a răspuns:

Ma nu se consuma nimc daca nu ai intrat pe el, doar l-ai lasat deschis.

| SC0rP1ON a răspuns:

Se poate consuma din reclamele de la jocuri de exemplu; sau din update-uri la aplicatii.