| Fabiana2R a întrebat:

Care telefon este mai bun din punct de vedere tehnic dintre LG P690 Optimus Net si Lg optimus L3? dau funda celui mai bun si explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| winer98 a răspuns:

Eu recomand LG l3 are procesorul cortex a5 pe optimus net iti trebuie versiuni speciale la temple run deoarece are procesor arm v5.Lg l3 e mai bun uitate la cateva banchmarh se cede diferenta chiar daca are rami mai putini procesorul e mai bun.

4 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4043&idPhone2=4461
Din ce văd eu în linkul de mai sus Optimus Net are mai mulţi rami (512 vs. 384).
În plus, L3-ul m i se pare muuuult prea pătrăţos.

| micutzafinetze a răspuns:

L3 este model mult mai nou decat 690

| Alexandruui a răspuns:

Iti recomand LG Optimus L7, cel mai bun LG, chiar mai bun decat L9winking

| pOrNoGrAfiq a răspuns:

Optimus Net