| DenisaU a întrebat:

Am activat internetul pe telefon (Lg Optimus p350 ),problema e ca apar conectata pe Facebook tot timpul, as vrea sa stiu cum pot sa fac sa-mi apara 'telefonul' acela cand ies? Merci! :*

Răspuns Câştigător
| ONXJoker a răspuns:

Şi eu am internet pe telefon şi folosesc aplicaţia aceea de la Facebook. Nu apari tot timpul activ, după ce ai ieşit din aplicaţie durează un pic până îţi apare acel telefon. Poţi verifica cu un alt cont sau să-ţi spună cineva dacă mai ieşti pe Facebook. O să-ţi apară acel telefon şi câte minute de au trecut de la ultima logare.

| DenisaU explică (pentru ONXJoker):

Asta-i faza ca nu apare. si da verific de pe alt cont. Apare ca si cum as fi conectata.

3 răspunsuri:
| TheLegend1997 a răspuns:

Aia nu inseamna ca esti activa. acel "telefon" arata ca ultima data cand ai intrat pe facebook erai pe telefon. asa ca iti va aparea mereu...laughing

| DenisaU explică (pentru TheLegend1997):

N-ai inteles ce am zis.