| Alex31004 a întrebat:

Buna
Am un LG optimus l5 si cand vreau sa instalez instagram,cu google play, imi spune ca trebuie sa ma conectez la contul google si eu sunt conectata
Stie cineva cum sa instalez?
funda +vot cel mai bun si rapid raspuns

3 răspunsuri:
| Corbyy a răspuns:

Poti sa faci 2 chestii.
1.Te deloghezi si te înregistrezi din nou pe google.
2. Daca nu ai cine știe ce pe telefon poti sa îl resetezi. Adica sa stergi tot ce ai pe el dar fara sa faci copie la date precum google.
GOOD LUCK

| Alex31004 explică (pentru Corbyy):

Pfff. nu merge...am facut foarte multe conturi, dar nimic. Nu, chiar nu-mi dau seama ce are. daca ma conectez la contul Google si vreau sa instalez Instagram, zice ca trebuie sa ma conectez la contul Google. 2. Am foarte multe pe telefon, cred ca am 3000 de pooze laughing)) ma rog,mai multe. si chiar nu vreau. mi s-a mai intamplat sa instalez ala cu pc suite sau cam asa,pentru cablu' de date si mi s-a schimbat totul la telefon,meniu, toot. si am sunat la servicii cu clientii si mi-au spus sa-l resetez, dar nu, mai bine stau asa cu el. Oricum, multumesc pentru raspuns si scuze ca ti-am scris ataateaahee hee.

| Corbyy a răspuns:

No problem