| Khr_Csabi_1996 a întrebat:

Am un telefon Lg Optimus l7 si a fost codat pe Vodafone iar acuma este decodat pe Orange...iar cand am dat update la soft nu mai merge netu de pe cartel un om imi trimitea ceva programe care le instalam si mergea acuma nu mai dau de el...nu stie cineva de unde pot sa fac rost de acele programe?happy

1 răspuns:
| perladunarii a răspuns:

Nu stiu despre ce vorbesti, dar mergi la un magazin Orange, le explici exact situatia si te vor ajuta ei