| MIChan a întrebat:

Am un telefon LG P500 si a ramas bloact pe casti. Ce i-as outea face ca sa il scot de pe modulul de casti? I-am scos bateria dar tot nu a mers.

3 răspunsuri:
| AndreiSB a răspuns:

Incearca sa intri la setarile de profil ale telefonului si dai pe " normal ". De exemplu unde este modul " avion "

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Vezi din setarile telefonului la sunet, daca tot nu iti merge ar fi indicat sa il duci la un specialist. Funda?

| davidtm a răspuns:

Dai un harxd reset.cauta pe youtube pentru telu tau.mi-e nu mi-a recunoscut nicio cartela, nu mergea wifi, nu mergea bluetooth si i-am dat un hard reset.si a mers!