| rosumada15 a întrebat:

Am scapat telefonul in apa. I-am scos apa de peste tot dar a mai ramas in portul pentru casti. Cum scot apa?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Se stie - orez.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baga-l intr-o punga cu orez. Si vin chinezii peste noapte si ti-l repara. Glumesc cu chinezii. Orezul e cel mai bun in asemenea situatie. Absoarbe umezeala.

| danutzu96 a răspuns:

NU BAGA BATERIA IN EL! Du-te la service cat mai repede sa il curete si sa scoata apa din el. Doar asa ai sanse mari sa il salvezi. Chestiile cu orez, aspirator, lasat la soare, uscator de par dau gres.

| octav005 a răspuns:

Il poti lasa undeva la o sursa de caldura.