| cristianorudi7 a întrebat:

Am un telefon LG Shine si acum vreo 2-3 luni am vrut sa bag ceva din telefon in laptop cu cablul de date, dar dintr-o data mi s-a luat semnalul si nu am mai putut suna pe nimeni sau sa mai primesc apeluri. Am crezut ca mi s-a magnetizat cartela, am schimbat-o, am dus telefonul la reparat, mi-au spus ca ar fi o problema de la soft... Am vrut ieri sa bag din nou ceva din calculator in telefon si din nou nu mai am semnal. Credeti ca ar putea fi o problema de la cablul de date? Multumesc

1 răspuns:
| adyttzu0111 a răspuns:

Salut, ai probleme cu pini dee la cartelea t costa 50 lei, si mai ai problema si cu antena caree te duce la 45 lei. salut sper sa imi dai o funda!