| Adelinaa18 a întrebat:

Buna tpu.Am un iphone si de ieri nu mai merge nici sa efectuez apeluri nici sa primesc,nici sa trimit mesaje, doar in casa si la vreo 100 de m de casa.In rest telefonul merge perfect. Initial am crezut ca este de la cartela si am mers si mi-am schimbat-o, dar degeaba.Telefonul face la fel, doar ca in momentul in care sunt la peste 100 de m de casa merge perfect.Schimband cartela mea intr-un alt telefon aceasta merge,dar alta cartela in telefonul meu, nu..Ma puteti ajuta cu vreo parere? ce credeti ca se intampla? Cei de la reprezentanta mi-au zis ca exista posibilitatea sa fie un dispozitiv care sa bruieze, dar ma gandesc ca in alt telefon cartela merge. Fundaaa!

1 răspuns:
| didi13842 a răspuns:

NU va mai luati Iphone-uri, mai bine luati-va Samsung Galaxy s2, s3 mini!
Cel mai bine e sa-l duci la reparat?>Ai garantie la el? poate daca nu ti- face iti explica ce s-a intamplat c el! poate e din cauza memoriei...