| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a întrebat:

Am un telefon Logicom L-ement 551 cu android 5.1.1 ce nu ii merge wifi-ul! Cum rezolv? Din cate am inteles de pe net asta are de aface cu un bug de la androidul lolipop. Cand intru pe telefon si activez wifi-ul si trec parola el doar imi salveaza parola dar nu se conecteaza iar dupa incearca sa se conecteze intruna dar deodata mi se ia wifi-ul. Cred ca telefonul interfereaza cu routerul cumva! Am mai fost pe la niste cafenele si baruri unde aveau wifi gratis dar tot nu se conecta la wifi-ul de acolo dar acolo nu interferau cu routerele! Cum rezolv? Plz!

1 răspuns:
| CinVasileeee a răspuns:

Da si tu un restart la telefon, daca tot nu merge reinstaleaza softu! bafta, funda>?