| djlov14 a întrebat:

Am un telefon Medion. Atunci cand l-am luat(nu a fost nou) l-am incercat, am sunat pe cineva si acel cineva m-a sunat inapoi...A mers, se auzea perfect nu avea probleme. Apoi persoana de la care l-am luat a umblat putin prin el. Cand am ajuns acasa am observat ca doar eu puteam sa sun si nu puteam fi sunata. Daca cineva ma suna, suna ocupat sau suna odata si dupa pare ca dau eu ton de ocupat. Intrebarea e ce are? Ca prima data a mers, e ceva din setari? Cum pot sa il fac fara sa ma duc la un service

1 răspuns:
| Louuder98 a răspuns:

Poti sa te uiti in setari, e posibil sa iti fi activat setarea de a nu mai primi apeluri de la nimeni laughing