| 4byby a întrebat:

Mi-am luat azi un telefon motorola em325, si cand sun sau sunt sunata, persoana nu aude ce zic, adica nu ma aude deloc dar eu o aud foarte bine. ce credeti ca este? am umblat la setari si am vazut ca totul este in regula.astept pareri, sfaturi!happy

Răspuns Câştigător
| adryanb27 a răspuns:

Totusi mai incearca la setari, incearca in momentul convorbirii sa vezi daca nu e pus p mute, adica sa ai microfonul dezactivat, sau prin meniu, daca nu descoperi asa ceva incearca sa inregistrezi ceva cu el, sa vezi daca iti capteaza sunetele, iar daca nu_ cu parere de rau iti spun ca trebuie sa il duci la service sa ii schimbe microfonul! ceao_

2 răspunsuri:
| Browmenta a răspuns:

E simplu e difuzoru du-te la reprezetanta si vezi ca trebuie sati face ceva la el sa til schimbe

| nimenialtu_9476 a răspuns:

Eu zic sa ti iei altul ca e varza ala laughing