| denisaaa611 a întrebat:

Am un telefon Nokia N8, aveam aplicatia aceea"modelul de blocare", cred ca stiti la ce ma refer...Inainte daca activam ca sa spun asa aplicatia,dura cateva minute si aveam doar un mod de a-l debloca, acesta de la ei.Acum l-am activat din nou si cand sa-l deblochez nu mi-a mai dat voie, am incercat N "miscari"daca le pot numi..am gasit ceva pe net cum ca dupa vreo 5 incercari imi vor aparea :
1. Traseaza modelul de deblocare pe ecran.
2. Dupa a cincea incercare, esti invitat sa incerci din nou peste 30 de
secunde. Apoi apasa OK.
3. Apasa pe Model uitat? in partea din dreapta jos a ecranului.Din pacate nu mi-a aparut nimic din aceste"sfaturi".
Va rog foarte mult sa ma jutati, si sa imi raspundeti deoarece am mare nevoie de ajutor! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Alion a răspuns:

Nu merge cu reset. resofteaza-l sau daca ai posibilitatea formateaza-l. oriunde te-ai duce astea sunt singurele solutii. pe viitor ai grija...

| razvanyn a răspuns:

Dai reset frate...