| FazekasErvin a întrebat:

Am un telefon Orange Dive 70 si nu mea aparut la facebook la status sectiunea " Live Video " desi i-am dat update oare va aparea sau apare doar la unele telefoane?

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Normal trebuie sa iti apara fara probleme pentru ca tu ai camera frontala!
Dar trebuie sa tine-m cont si de cerintele lui de sistem de procesor si n-am momrie integrata si cea externa micro SD... deci am cautat modelu pe internet al telefonului tau si am vazut cerintele lui ...deci ar trebuie sa functioneze.
Dezinstalezi din nou Facebook-ul si il instalezi din nou din magazin pley il ei sper sa iti mearga.