| zilog a întrebat:

Am un telefon Samsung A8. Am sters din greseala toate pozele.
As vrea sa aflu unde se duc pozele sterse.
Unde este coșul de gunoi!?

13 răspunsuri:
| BursucDinCluj a răspuns:

Daca le ai sters sunt papa baiatu meulaughing))
nu mai ai ce sa faci.
Funda?

| Legion7X a răspuns:

Ce android ai?

| Wr3nch a răspuns:

Nu ai cos de gunoi ca nu e Windows. Verifica google photos sau drive. Daca nu is acolo, adios.

| Alice270246 a răspuns:

Există o soluție!
Intră la Galerie și acolo vei vedea 3 puncte. Dă click pe ele și îți va apărea, printre altele,, Coș de gunoi". Apeși și o să îți apară toate pozele șterse într-un interval de 30 de zile. Adică toate pozele șterse de 30 de zile încoace. Dacă depășești acea perioadă de 30 de zile, se vor șterge definitiv și nu le vei mai putea recupera. Dar dacă le ai șterse de mai puțin de 30 de zile, tot ce trebuie să faci este să selectezi toate pozele și să dai pe,, restabilire". După aceea, totul îți va apărea în Galerie.
_________________________
Dacă răspunsul meu te-a ajutat, sau ți-a plăcut, apasă pe fundă pentru a marca acest lucru.

| Alice270246 a răspuns (pentru Wr3nch):

BA EXISTĂ COȘ DE GUNOI
dar nu la toate telefoanele. Eu am Samsung A21s și am coș de gunoi

| Legion7X a răspuns (pentru Alice270246):

Aia vream eu să spun că apare laughing dar nu știu ce android are și dacă lui, îi apare coșul de gunoi. Eu am 10 și îmi apare. Nu știu la alte versiuni sub 10.

| Daniel323 a răspuns:

Ziceai ca esti mare electronist programator sau intrebi pentru nepotica ta de 9 ani?

| Crackman a răspuns:

La secțiunea de galerie te duci prin setări sau ai pe undeva în dreapta o secțiune numita cos de gunoi
Ai undeva la 30 de zile timp

| zilog explică (pentru Crackman):

Nu am gasit

| zilog explică (pentru Daniel323):

Poti sa fii geniu in electronica asta nu inseamna ca stii toate butoabele si submebiurile ubui softnpe care nu l-ai butonat destul de mult.
Iar ce mai sinpla metoda cate o data este sa intrebi un priete de car sa pierzi zile dupa zile.
poate alt cineva iti zice in 2 sexunde rezultatul final al unei munci de 2 saptamani

| Crackman a răspuns (pentru zilog):

Când intri în galerie o sa ai undeva 3 bare dai pe ele și găsești coșul de gunoi...

| Crackman a răspuns:

De regula în dreapta jos sau sus
Sunt 3 una sub alta

| Alice270246 a răspuns (pentru Legion7X):

Da și eu tot 10 am