| AddushAndrada a întrebat:

Am un telefon Sony Xperia E1 D2005. I-am dat update prin intermediul calculatorului prin programul Sony PC Companion. PC-ul s-a restartat in timp ce update-ul se incarca si de atunci telefonul nu mai functioneaza. Cand incerc sa il deschid apare doar "SONY" si se tot opreste si porneste iar. Ce pot sa ii fac sa isi revina?

Răspuns Câştigător
| sweetmih a răspuns:

Du-l la magazinul de unde l-ai luat daca mai e in garantie; daca nu, apeleaza la un profesionist de pe net care iti poate raspunde la intrebare. big grin

3 răspunsuri:
| BlackScorpion2001 a răspuns:

Daca calculatorul tau inca functioneaza, intra iar in Sony PC Companion si fa-i iar update, urmeaza pasii care apar acolo.
Crede-ma asa am facut si eu. Eu am un Sony Xperia X10i si cu acelasi program i-am facut update si l-am blocat, dar apoi a mers. happy
Sper sa te fi ajutat

| AddushAndrada explică (pentru sweetmih):

Multumesc. happy

| AddushAndrada explică (pentru BlackScorpion2001):

Am incercat, dar la conectarea cu telefonul da eroare. O sa mai incerc. Multumesc!