| spy99 a întrebat:

stie cineva cum pot face update cu programul Sony PC Companion 2.1 la un Sony xperia u? ar fi bine daca sa fie niste poze sau pacar un video.
dau funda

Răspuns Câştigător
| Stel1sTu a răspuns:

Pai eu am acelasi telefon si nu stiu ce update vrei sa faci; eu cred ca te referi la update android. Daca da, faci asa:
Meniu/Setari/Xperia/Suport conectare/Instalare PC Companion,
Daca e bifat este bine daca nu, bifeaza-l.
Asa, acum iei incarcatorul la telefon,
Scoti usb din incarcator si-ti ramane cablul ala.
Capul cu USB il bagi in spate la calculator, iar cealalta il bagi in telefon.
Acum iti apare pe imagine ceva cu open with folder/play.
Daca nu iti apare asa, intri in my computer si in pc compation.
Bafta happy

| spy99 explică (pentru Stel1sTu):

Mersi mult am reusit acuma am versiunea de android 4.1 multumesc mult rau de tot raman dator

1 răspuns: