| AwayOfLiving a întrebat:

Am unsamsung galaxy s5. Si mi-a aparut ceva de genu cu update software. si daca vreau sa-l inregistrez. prima data i-am dat din greseala ca da si de atunci mi se restarteaza si se blocheaza e ecranul negru si scrie doar Samsung cu alb. Si isi tot da reboot de vreo 3-4 ori si sta blocat la scrisul ala cate 10 min a stat intr-o zi si 3h.
Ce naiba pot sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| AkTeNBok a răspuns:

Dacă l-ai închis în timpul acestui proces, trebuie sa Îți schimbi softul.
Am pățit, e adevărat, durează mult dar trebuie sa astepti.
Eu l-am dus la service.