| chico16 a întrebat:

Salut tpu.Am un Samsung galaxy s3.De 2 zile a ramas blocat pe un fundal negru pe care scrie SAMSUNG GALAXY SIII TG-I9300
Am incercat sa scot bateria si sa o repun.nimic! se tot blocheaza in aceeasi chestie.Ce e de facut?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://true-android.blogspot.ro/......mware.html dar tu urmezi de la How To Install I9300XXUGMK6 Android 4.3 Jelly Bean On Galaxy S3 GT-I9300 Manually
Aporpo, sigur scrie tg si nu gt :))?

| chico16 explică (pentru sltlp):

Ai prins ideea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu el in pasaj la bucur obor, si acolo sigur îl repară.

| einenebun23 a răspuns:

Inseamna ca s-a defectat. Ar trebui sa il duci la un service pentru telefoane, alta solutie nu vad.

| ilasadrian a răspuns:

Daca ai garantie dul la magazinul de unde l-ai luat dar daca l-ai loat de la coltul strazi asta e tongue

| chico16 explică (pentru ilasadrian):

Nu m-ai e in garantie.L-am luat cadn a aparut, acum 2 ani

| RazyCrazy a răspuns:

Ii pui bateria, si il pornesti in felul următor : tii apăsat volume +, home si power in același timp pana apare pe telefon service menu. In acel meniu navighezi cu tastele de volum si selectezi cu tasta power. Din acel meniu o sa selectezi reboot sistem now. Aștepti puțin sa se încarce si ar trebui sa mearga. Succes!

| chico16 explică (pentru RazyCrazy):

Am incercat.cand zice ca se descarca nu stiu ce pentru reboot iar se blocheaza.