| BulldogK a întrebat:

Am vazut la un baiat ca are o aplicatie cu care isi pune like-uri pe Facebook. Stiti cum se numeste? Pictograma aplicatiei este ca semnul de like de pe Facebook, asta in caz ca v-ar ajuta.

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu exista asa ceva. Si daca ar exista cu ce te-ar ajuta pe tine sa ai 10 likeuri de la conturi false de Facebook?

| danutzu96 a răspuns:

De ce ai vrea sa iti pui singur like? In plus, ma indoiesc ca functioeaza cum trebuie, pentru ca daca te duci acolo ai sa vezi o lista cu persoanele care au apasat butonul "like".

| BulldogK explică:

Cand am zis "isi pune" m-am referit la un fel de hack. Adica isi alegea prieteni necunoscuti din lista care sa-i dea like

| SuntSerioasa a răspuns:

Cum adica,,, isi pune''? Isi da like-uri singur? sau ce?