| skrtelmrs a întrebat:

Apeland pe cineva, imi aparea pe ecran "Apel in asteptare". Ce inseamna asta? Ca apelatul este angajat in alta convorbire, sau mai sunt si alte motive? Mentionez ca am android iar eu si cunostinta suntem pe reteaua Vodafone. Astep raspunsuri. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Da, inseamna ca la acel moment, era intr-o alta convorbire. Dar stia ca o apelezi! Cand iti setezi telefonul astfel, in momentul cand apare al doilea apel, se aude un semnal sonor usor si iti apare pe ecran cine te suna, daca vrei poti pune convorbirea nr. 1 in asteptare si-i raspunzi celuilalt! Apoi poti reveni la convorbirea nr. 1...sau ii poti inchide si raspunzi apelului 2...