| ioana181 a întrebat:

Are cineva cont pe moove.ro? Chiar poti trimite sms-uri gratis in orice retea?

Răspuns Câştigător
| alinutzacodruta a răspuns:

Am eu cont...si da, poti trimite sms-uri gratis big grin

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie! Dupa ce trimiti mesaje prin moove.ro te trezesti ca prietenii iti sunt bombardati de mesaje spam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa-mi fac cont.care vrea sa-mi spuna deocamdata contul lui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti paralel cu netu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca ai cont poti trimete sms gratuite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cei ashe da greu da-n tzeles

| Eu4EverX a răspuns:

Sunt si eu interesata de acest site! imi puteti spune va rog mai multe detaii am incercat sa imi fac cont si imi cere nr de telefon l-am scris si a scris ca imi vor timite un sms cu codul pentru activare si nu l-am primit de ce?

| Bia:X a răspuns:

Si eu am cont si e super. doar ca la sfarsitul sms-ului dat de pe moove.ro iti apare link-ul.am descoperit acest site intr-o ora plictisitoare de TICtongue

| dada a răspuns:

Tocmai mi-am facut si eu cont laughing

mai multe detalii?

agenta? sigur nu ne trezim cu vreo factura rosie? laughing

| dada a răspuns:

Foarte tare frate laughing

| alabala a răspuns:

Da. poti sa trimiti.doar ca majoritatea nu se trimit.sau ajung cu intarziere la destinatar straight face in rest e ok.si e aiurea ca numarul maxim de caractere e in jur de 150.cam putin straight face. dar decat deloc laughing

| Ofatamisterioasa13 a răspuns:

Da chiar poti si eu am si imi este de folos poti trimite sms in orice retea vrei u dar sa fie numai din romaniahappymi-a facut placere sa te ajut o zi buna:*.