| мαrιαη03 a întrebat:

As dori sa cumpar un telefon. Si nu stiu care sa il aleg Lenovo A1000 sau LenovoA2010.
LenovoA1000 are procesor de 1, 3 Ghz ceea ce este mai bun. Dar la Lenovo A1000 nu am gasit ce sistem are (de exemplu LenovoA2010 are sistem de 64 de biti), si daca are sau nu 4G (am gasit pe http://smartphones.specout.com/......novo-A1000 o comparatie interesanta unde arata ca LenovoA1000 are 4G HSPA+, asta inseamna ca daca am net de pe cartela imi merge la viteza de 4G? pe LenovoA1000)

Răspuns Câştigător
| 6684464 a răspuns:

Lenovo A2010. Avand in vedere ca amandoua modelele sunt facute de Lenovo deja bate apropouri pretul mai mare.
Pe langa asta, are ecranul mai mare si 2MP pe fata, deci.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo A2010 deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......42voea.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Alege cu încredere LenovoA2010.