| Iuliana_Gyulia_1988 a întrebat:

As dori sa intreb de ce se inchide telefonul Samsung galaxi s 2 in timpul convorbirii desi am baterie plina. din senin se opreste. astept o parere

2 răspunsuri:
| Alecsx25 a răspuns:

Deoarece fiecare telefon, are o marime de convorbire, de exemplu al meu cand depasesc 1 ora, se inchide singur, si trebuie sa sun iar... daca nu e asa, si ti se inchide asa din 1 minut intr-un minut nu stiu ce este, dar poate ai marimea foarte mica...winking Bafta

| Iuliana_Gyulia_1988 explică:

Nu stiu daca e asa dar la 1min se inchide nu stiu ce poate sa aiba.