| Urucu_Laurentiu_1999 a întrebat:

As vrea parerea voastra dintre un telefon cu touch screen si unul normal care tine mai mult?

Răspuns Câştigător
| GeorgyDeea a răspuns:

Depinde si ce telefon cu touch-screen.Si eu am un touch si acum nu imi mai merge.Deci eu iti sugerez unul normal, chiar daca ''nu mai e la moda'', dar e mai bine asa, iti garantez.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cel fara TS, desigur. Zic asta din experienta proprie cu doua modele similare ca pret, nu comparind un Galaxy S cu un Nokia de 70 RON...

| o3ViolettaCastillo3o a răspuns:

Depinde ce fel de telefon cu touch-screen vrei. De exemplu, eu am avut un telefon cu touch si mi-a scapat de pe birou pe jos si s-a stricat...i-au sarit niste rotite prin interior. Acum am altul, tot cu touch, de 5 ani...deeci! happy
Dar 2, mama are telefonul cu butone de cand am intrat eu in clasa 1. Din 2009. big grin
Pana la urma depinde numai de calitatea telefonului! Dar trebuie sa ai si tu grija de el, orice ar fi! :* happy

| andrw1929 a răspuns:

Cred ca unul normal. in fine mai depinde si cata grija ai de el big grin!
Toate cele bune!

| Clementin a răspuns:

Nu are relevanta. Modele cu touch screen aparute recent sunt, de regula, mult mai rezistente decat modele anterioare, fie ele cu touch sau fara. De exemplu, e mult mai usor sa zgarii ecranul sau carcasa unui Nokia c3 decat a unui HTC chacha (il am de 2 ani si arata perfect). Tehnologiile noi le fac mai rezistente la apa, la caderi, praf etc. plus exista multe trucuri ca sa "resuscitezi" un telefon cazut in apa, de exemplu. Pe youtube, poti gasi o multime de videoclipuri cu diferite modele de telefoane testate in conditii mai mult sau mai putin obisnuite, majoritatea, modele cu touch screen.