| Denisa_7218 a întrebat:

dupa parerea voastra, ce telefoane cu touch screen mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Lg Gt. 405 big grin este fff bun eu am shii merge touchu-l ff bine big grin am o colega care shia luat LG cooky si i s-a stricat touch-ul deja si il are deabaea de o luna straight face shii nu i-a facut nimic laughing eu l-am scapat si in apa laughing l-am skapat de la 9 laughing eram la o colega p geam si l-am skapat laughing da n-are nimic big grin eu ti.l recomandwinking si are o memoriee ff bunawinking bateria tine o saptamna ca tot ca pose ca muzicaa sau c ce vrei big grin baftaawinking funda?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Iphone big grin

| vis a răspuns:

Htc 2, Htc Desire, Iphone 3g, Samsung Omnia, Samsung Galaxy, Samsung Star, Nokia n97, Nokia n8

| Mauve a răspuns:

Samsung s5230, mie una imi place f mult telefonul asta.De exemplu: http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-La-Fleur-Edition.html
sau pe negru, roz, alb.Pretul variaza in functie de model.

| KittyPinker a răspuns:

1. Iphone (oricarehee hee
2.Samsung Corby
3.LG cookie freshwinking

| Amyyyyyyy a răspuns:

IPhone-ul e cel mai bun eu am.:X

| jasmine73 a răspuns:

Eu am Samsung GT-S5230 si sunt foarte multumita de el, tine acumulatorul 5-6 zile

| Ruxx_4522 a răspuns:

Depinde: Daca vrei un touch pentru gaming, multimedia, sau pentru. internet, iti recomand un Samsung lindy, Samsung wave 525 sau Nokia 5530. Daca vrei un telefon pentru business sau pentru. scris e-mailuri, iti recomand un Iphone4, sau un Nokia n97. Daca vrei un telefon touch ieftin iti recomand Samsung star sau Samsung corby.=] Funda?