| LadyInBlack a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cel mai bun telefon cu touch screen? Eu as dori unul, dar nu sunt decisa de care sa imi iau. (ma intereseaza in special calitatea sunetului ). Multumesc!

3 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Nokia N900 e dupa parerea mea cel mai bun, atat din punct de vedere al touchscreenului(iphonul3gs cel putin il are un pic mai bun,dar e dezastru la celelalte dotari si muzica nu se aude aproape deloc ),cat si din punct de vedere al sunetului si a navigarii pe net; singura problema e pretul care e destul de piperat, dar in comparatie cu alte smartphonuri in functie de raportul calitate -pret, chiar merita fiecare banutztongue

| Phineas a răspuns:

Eu iti recomand in primul rand Samsung Corby(am si eu si este foarte bun, se aude destul de tare, are touch ff bun) si LG KP500(si aceste se aude tare dar nu are touch-ul bun), KP502, Cookie, Cookie Fresh. Funda? Plss!

| larisa_2841 a răspuns:

Cele mai bune cu touch screen si sunet bun sunt cele Nokiawinking
aproape orice model