| afrodita3333 a întrebat:

Buna TPU.in curand as vrea sa imi iau un nou telefon, bineinteles ca touch screen, dar nu stiu ce sa aleg. Dupa parerea voastra care este mai rezistent un SAMSUNG sau un LG, ma intereseaza acest lucru pentru ca nu as vrea ca dupa o luna sa ma trezesc ca nu mai merge. mie imi place ca aspest samsung corby, voi ce parere aveti?

11 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Alege un Nokia, sunt mai rezistente! Baftă!

| εїз a răspuns:

Ce este aşa de bineînţeles?
Touch Screen. urile sunt cele mai proaste, dar oricum, dacă tot ai pus întrebarea asta, ia. ţi un Samsung Corby, e mai bun.
Pa, pa

| Necunoscută a răspuns:

Eu am LG GD510 touch, o verişoară are Samsung Corby.

1.Camera diferă: a mea->3 megapixeli şi ea->2 megapixeli

2.Touchscreen`ul-> e cam la fel, îl avem amandouă de acelaşi timp. Merge foarte bine, dar totuşi mi se pare că la Samsung merge puţin mai bine[la LG se mai "blochează" câteodată, dar foarte rar, şi durează foarte puţinon the phone

3.Verişoara mea, sincer îţi spun, nu e foarte mulţumită de telefon. Nu a avut şocuri până acum, şi totuşi nu e ca la începutstraight face

Pe ea o ţine bateria 2-3 maxim 4 zilehappy. Pe mine tot cam aşa, dar s-a întâmplat să mă ţină şi 5 zilesmug.

Niciunul nu are bliţrolling eyes[din câte îmi amintesc...].

Acum îţi alegi ce vrei, dar eu în locul tău, aş opta pentru Lgwinking

| Boniboon a răspuns:

Samsung! Lg-urile sunt niste jafuri, cu toate ca arata foarte bine laughing) La LG bateria tine foarte putin timp, se blocheaza [daca e cu touchscreen, si nu numai].

| Vampă a răspuns:

Samsung Corby este foarte bun.Se aude excelent si claritatea pozelor e de 2 megapixeli(destul de buna si se vede ff bine). eu il am de 3 lunilove struck iar touch-ul merge ff bine::X:X:X:XX:X

| Rάđü a răspuns:

LG gd 510.

| Teodora20 a răspuns:

Bai deci o prietena are Samsung corby si mi-a spus 1. are meniul prost si ecranul foarte mic
2. carcasa este foarte fragila 3.are 2 mp pe cand un LG are 3 si e acelasi pret deci... LGbig grin mult mai bunn

| Georgiiiii a răspuns:

Eu am LG dar nu cu touch screen si merge foarte bine.deci tin sa spun ca marcile LG sunt f. bune. dar si eu ador Samsung corby:X
e o minune de telefon. din pacate am auzit de la cineva ca se strica f.repede.la acel cineva s-a stricat dupa aprox. o luna de la cumparare. acum depinde numai de tine ce telefon alegi sa-ti iei
mult succes!winking

| Lattie a răspuns:

Pai eu am o prietena care are un LG KU990i si il are de mai bine de jumatete de an si inca ii merge destul de bine touch-ul. Mi se pare un telefon destul de bun, de fapt cam toate telefoanele LG sunt bune, cel putin asa cred euhappy.

| Milkyyy a răspuns:

Niciunul. ia-ti Nokia =)

| Candy_8357 a răspuns:

Baaii teodoraa20 eu am corby si nu mi se pare ca are meniul prost. Poate al prietenei tale e o copie ca alea nu merg bine.Corby e cel mai tare :X