| Stef29 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon care din aceste modele este cel mai bun? Nokia C3, Lg Optimus L9, Sony Erixon Xperia? Avantaje dezavantaje propuneri pro si contra. Fundita pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| AlexandruUrsachi a răspuns:

Salutare,

La ce model de Sony Erixon Xperia te referi? Sunt o multime de modele in gama de oferte...

Nokia C3: Nu prea il recomand, deoarece pur si simplu este un telefon destul de inutil, are un sistem de operare propriu ( nu Android, IOS etc ). Aplicatii sunt destul de putine de pe Nokia Store, foarte putin si nu sunt multe compatibile cu el. Camera foto de 2.0 MP.

LG Optimus L9:
Parerea mea ca este un telefon super. Are un procesor de tipul TI OMAP 4430 cu o frecventa de 1024 Mhz si cu 2 nuclee.

Memoria RAM este de 1024 MB. Memoria interna disponibila este de 4 GB.

Are o camera foto de 5 MP. Detine functii precum: Autofocus
Geo-tagging

Magazine online de unde il poti comanda:
http://bit.ly/VOzyou
http://bit.ly/118Z6TV

Succes

4 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Lg optimus l9, dupa parerea mea este cel mai bun din lista ta, Nokia c3 este praf, si nu merita, iar Sony xperia ar fi bun si el, acum depinde cum iti place.
Bafta!

| andrei733 a răspuns:

LG optimus l9 big grin

| XSorin a răspuns:

Nokia este cel mai bun mobil. happy

| stefyTL a răspuns:

Eu te-as sfatui sa-ti iei Nokia C3 este mai bun decat celelalte doua.Iar eu am un Nokia C3 si sunt foarte multumita de el.