| 8mariastar a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon Samsung Galaxy Gio dar nu prea stiu cat costa la magazinele Germanos. Daca stit ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

In jur de 600-700 lei. funda?

| Catherine a răspuns:

M.am uitat pe site(www.germanos.ro) si nu am găsit modelul pe care tu îl vrei, probabil nu îl mai au in stoc... Îţi recomand un Samsung Galaxy Mini 2 - 699 lei sau poţi intra pe telefonutau.eu - site serios cu telefoane la un pret mai avantajos, un Galaxy Gio fiind 550 lei :)

| COOLboY a răspuns:

Nu iti recomand Galaxy Gio. Exista un telefon mai bun ca el la acelasi pret, Samsung Galaxy Mini 2. Datorita GPU-ului Adreno 200 si a procesorului 800Mhz Cortex A5 si al chipset-ului Qualcomm MSM7227A Snapdragon de pe Mini 2 te poti juca Temple Run, GTA 3, jocuri pe care nu le poti juca pe Gio. Camera este tot de 3MP. Este mai bun la internet, pentru ca are suport pentru Adobe Flash Player. La video este mai bun, pentru ca Mini 2 inregisteaza VGA (480p), mai bine decat Gio QVGA (360p). Oricum si Gio este destul de bun. M-am uitat pe site-ul GERMANOS si nu am asit Galaxy Gio, probabil ca vreo 650 lei. Oricum Galaxy MIni 2 costa la Germanos 699 lei.