| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu parerea mai multor persoane. Care credeti ca e mai bun Huawei Vision u8850 sau Huawei Ascend Y300. vreau sa stiu ce avataje si ce dezavantaje au.

4 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Y300 e mai bun si eu am avut aceeasi dilema in ce sa aleg si am ales y300 deoarece este mai nou si are componente mai bune adica mai performante singurul avantaj pe care vision il are este ca filmeaza hd in rest nimic... y300 e cea mai buna alegere dintre aceste doua telefoane eu il am de vreo 6 luni si nu am avut nici o problema cu elwinking

| Alexxandruxx a răspuns:

Amandoua sunt bune, depinde ce iti place tie acum.

| PerrieEdw a răspuns:

Nu stiu sigur. O prietena de-a mea are ascend... si eram cu ea afara a scos telefonul din bzuunar sa facem poze si nu-i mai mergea nimic! Nu l-a scapat nu l-a lovit. Nimic! Si merge greu... thinking
Cauta informatii despre Vision si vezi alte pareri. Poate e mai bun.

| Benden a răspuns:

Eu cred ca amandoua sunt bune dar y300 este mai bun..in primul rand are 4gb memorie interna are android 4.1...iar vision are 2.3.4.iar y300 are display-ul de 4.0 inch iar vision are de 3.7 inch. y300 are Dual-core 1 GHz iar vision nu are dual-core. Cam asta este parerea Mea.