| KrYstyAn0 a întrebat:

Aseară telefonul mi-a căzut și s-a mai crăpat foarte puțin folia de sticla de pe ecran. Am utilizat telefonul după aceea fără nici o problemă dar de dimineață când am vrut sa îndepărtez folia de sticla imediat după au apărut niște pete mov pe ecran. Știe cineva ce s-a întâmplat sau ce as putea face? Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ai fortat ecranul si s-a spart cristalul lichid din afisaj. Ecranul s-a defectat iremediabil.
Solutii posibile: schimbarea ecranului + folie de sticla SAU schimbarea telefonului.

3 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

S-a intamplat sa see defecteze afisajul funda?

| Goete a răspuns:

Ai putea sa te obisnuiesti cu petele. Sau sa-i schimbi ecranul sau sa cumperi alt telefon.

| MihaiEugen a răspuns:

Așa a pățit și colegul meu, i-a apărut o pata neagră care se făcea din ce in ce mai mare pe zi ce trece