| Ionuț_Lichii_1997 a întrebat:

Aseara am scăpat telefonul pe parchet si nu avea nimic mergea la fel, astazi de dimineata are niște pete pe el. Intrebarea mea este daca il primeste la garanție?
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa-l primeasca dar fiind vinovat de defectare va trebui sa platesti reparatia.

| darrio2007 a răspuns:

Daca se vede ca l-ai scapat nu ti-l repara in garantie. Gratuit, ma refer.

| Szabolcs_Turóczy_2003 a răspuns:

Ciau,nu prea deoarece din cauza ta s-a defectat telefonul. Si daca o sa ia poate ca va trebui sa platesti repararea. Daca am fost de ajutor te rog da funda

| Ionuț_Lichii_1997 explică (pentru Szabolcs_Turóczy_2003):

Am fost la garantie si mi l-a trimis in servis si a zis ca am folie de sticla se vede ca nu a fost scapat sau altceva!