| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi.am scăpat telefonul pe jos. A cazut cu spatele pe gresie si a sarit folia. Aseara am vazut ca mi-a aparut in margine pe ecran un punctulet mov deschis, iar dimineata era o pata mare mov care pe parcursul zilei s-a extins si a capatat diferite culori. Oare ce are? Are rost sa il duc in service tinand cont ca are garantie?

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Daca are asigurare ti-l repara gratis.
Poti sa incerci reparatia si in garantie dar cu siguranta isi vor da seama ca a suferit un soc mecanic.