| Alexandru_TimpauMircea_1989 a întrebat:

Astazi mi-am rootat HTC-ul wildfire A3333.am facut s-off cu revolutionary 0.4 cred si am rootat cu super one click si acum vreau sa imi pun cyanogenmod 7.2 si nu reusesc cand sa dau recovery sau sa il fac din rom manager premium mi se inchide telefonul si apare un telefon asemanator cu al meu si un triunghi rosu cu un semn de exclamare in el care este stanga-sus pe telefon

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ti-ai instala Clockwork Mod Recovery. Anume orin el multi utilizatori, isi schimba androidu, de la unu la altu. Semnul exclamarii, inseamna ca nu a fost instalat dreptul ROOT corect.

4 răspunsuri:
| Alexandru_TimpauMircea_1989 explică (pentru 0x11111051):

Si ce pot sa fac?

| 0x11111051 a răspuns (pentru Alexandru_TimpauMircea_1989):

Dar la versia care ai avut-o in telefon PINA la a-ti pune la Cyanogen MOD 7, poti sa intri in ea?

| Alexandru_TimpauMircea_1989 explică (pentru 0x11111051):

Telefonul mei merge, porneste, suna toate cele doar ca nu stiu cum sa fac sa imi pun cyanogen mod 7.2.0 pentru ca atunci cand dau recovery sau cand il fac din rom manager imi apare acel telefon cu semn de exclamare si cu triunghi.eu pot intra in in android-ul cel oficial pe care il are orice HTC wildfire adica 2.2.1 doar ca nu pot pune Cyanogen Mod 7.2.0 si vreau sa fac cumva sa pun cyanogen mod 7.2.0 deci HTC-ul porneste suna etc doar ca nu i-am facut root-ul corect cum ai spus tu la prima intrebare.dar root checker imi spune de fiecare data ca am root.Ca sa fiu mai explicit vreau sa-mi fac root corect si sa imi pot pune cyanogen mod 7.2.0 fara probleme

| Alexandru_TimpauMircea_1989 explică (pentru Alexandru_TimpauMircea_1989):

Iti multumesc pentru raspunsuri si sunt foarte fericit ca m-ai ajutat