| Apreotesei_Andrei_1995 a întrebat:

. de curand mi-am rootat telefonul LG optimus l5... mi-am instalat o aplicatie chianfire 3d am dat sa intre in mod recovery si mi se inchide telefonul... porneste apare emblema LG si sta asa nu se intampla ninic. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Eduarrdinno a răspuns:

Intra pe pagina producatorului si trimitele un E-mail si spune-le sa-ti dea softul pentru telefon si un PDF cu instructiunile.

2 răspunsuri:
| Eduarrdinno a răspuns:

Pai asta poate sa fie si din cauza ta. Din greseala poate ai setat ceva prost pe acolo si facut sistemul de operare varza sau ai root-at telefonul gresit. Du-l la garantie ca n-ai ce sa-i faci daca zici ca nu poti intra in recovery mode. Asta e daca nu esti atent.

| Apreotesei_Andrei_1995 explică (pentru Eduarrdinno):

Pai nu am setat nimic gresit si l-am rootat cum trebuie. inainte sa mi se intample asta am mai incercat sa vad daca se pune in recovery mod si n-am reusit si tot asa mi s-a intamplat dar nu stiu cum am ressit sa resetez telefonul

| Eduarrdinno a răspuns (pentru Apreotesei_Andrei_1995):

Intra pe pagina producatorului si trimitele un E-mail si spune-le sa-ti dea softul pentru telefon si un PDF cu instructiunile.