| CosminLeanca a întrebat:

am o problema la telefon. Cand vreau sa trimit cuiva un mesaj imi apare un semn de exclamare rosu si nu trimite, stie cineva de ce?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Resetează telefonul din fabrică și încearcă din nou. Probabil ai luat viruși.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

+40744946000 pentru Orange.
+40722004000 pentru Vodafone.

la numerele acestea activezi centrul de mesaje care la tine s-a dezactivat.

Suni, lasi sa sune si se inchide singur. Dupa ce s-a inchis, opresti si repornesti telefonul.
Daca nici asa nu vrea, atunci nu mai ai sms-uri sau credit. Dar stiu ca daca nu mai aveai sms-uri, erai instiintat ca nu mai ai sms si ca sms-ul nu s-a putut trimite.
Alta optiune este sa scoti cartela si sa o bagi din nou.Fa-le pe toate la rand.