| WoKy a întrebat:

Ati schimba J3 achizitionat in februarie anul acesta pe Htc One e9+ la care trebuie schimbata bateria? E tinut impecabil doar ca e uzata bateria

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Comparator : http://gadgets.ndtv.com/......l-sim-2697

Daca este sigur in ceea ce priveste bateria si uzura telefonului atunci da, merita schimbul deoarece HTC One e9+ are cateva aspecte superioare J3-ului dupa cum poti vedea si in comparatorul de mai sus.;)

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Firma HTC produce cele mai bune telefoane, alaturi de firme precum Apple, Samsung si Iphone.Eu detin un telefon HTC si sunt multumită de acesta, iar pe viitor voi achiziționa un telefon tot de la această firmă! Merita schimbul...P.s difuzoarele sunt de la firma Bits, in colaborare cu HTC

| OnePiece a răspuns:

Tre' sa fii nebun sa dai un J3 pe un One E9+ fie cu bateria defecta sau nu.

Sigur ca l-as schimba.

| emipenet a răspuns:

Poate, dar l-as testa inainte, intensiv, poate iau teapa, dar da, l-as lua
funda?